Re: nincs cím
Aptiti Előzmény: #662614Régi időkben kérdezted volna, este 10 után SP zárás függvényében nagy valószínűséggel eltaláltam volna.
De most. Tiszta Hardcore.-feketeöves a piac-
Szerintem is altatás megy és a háttérben zsákolnak néhány nap óta.
Ezért féltem annyira a short-ban.
Most csak az a gáz, hogy egy SP, DAx korrekció esetén ugyanúgy leköveti-e a BUxi vagy mi lesz?
Mindenesetre megpezsdült a piac, és akkor idővel jönnek a vevők is.