Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Aptiti Előzmény: #662614

Régi időkben kérdezted volna, este 10 után SP zárás függvényében nagy valószínűséggel eltaláltam volna.

De most. Tiszta Hardcore.-feketeöves a piac-

Szerintem is altatás megy és a háttérben zsákolnak néhány nap óta.

Ezért féltem annyira a short-ban.

Most csak az a gáz, hogy egy SP, DAx korrekció esetén ugyanúgy leköveti-e a BUxi vagy mi lesz?

Mindenesetre megpezsdült a piac, és akkor idővel jönnek a vevők is.