Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #550352

most jön a megynugvás időszaka...a kijózanodás....hogy má' megint az orrunknál fogva vezetett minket ez a két barom...( Börni, Márió) oszt' kezdik eladni .