Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #550653

Érdemes megnézni az SP futures reggeli képét is....reggel lefelé indult...de 8 órakor egyből elkezdték pluszba rántani....hmm...a pénz utáni sóvárgás ami még hajtja felfelé az indexeket...

nem tudni hol lesz ebből kifulladás.