Re: nincs cím 2012. szeptember 12. 16:41 Fornit Előzmény: #551554 Ja, leragadtam az elírt árnál:) A véletlen pakkok általában bejönnek megfigyelés alapján :) Én pár kontit vettem a 10-órás német izé után 830-on. Meg is állt. :)