Re: nincs cím 2012. szeptember 12. 16:38 Ibiza Előzmény: #551552 nem..mert elírtam a darabszámot.. többet adtam el mint amit vettem..nem kevéssel ráadásul még ott vannak az 500körüli shortjaim