Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #551552

nem..mert elírtam a darabszámot.. többet adtam el mint amit vettem..nem kevéssel

ráadásul még ott vannak az 500körüli shortjaim