Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Ibiza

reggel jót bénáztam..vettem egy pakkot majd beraktam eladásra..erre elírtam az árat (19200helyett 18200) és a mennyiséget is..jó ráadtam a piacra.. :) jó nagy pakk..kabalából megtartom..