Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nagyvilág

Ha jól értem ez azt jele…

#879930 TrendMan Előzmény: #879904

Ha jól értem ez azt jelenti, hogy ha van egy fekete bőrű és négy fehér bőrű tanár, akkor a fekete bőrű 80 % szavazati erősséggel rendelkezik, a fehérek pedig fejenként 20-20 %-kal.

Vajon mi történik, hogy ha más törésvonal mentén szakad a csoport?

Mondjuk van egy nagyon kövér és négy átlagos testsúlyú és mondjuk arról kell dönteni, hogy szereljenek be egy nagyobb liftet az épületbe vagy inkább újítsák fel a bordásfalakat a tornateremben?

Érdekes lenne tudni, hogy vajon milyen ügyek eldöntésében szeretnék ezt használni.

Eközben Kanadában (egyen…

#879904 Fornit

Eközben Kanadában (egyenlőre csak az Ontarioi középiskolás tanárok szövetségében) itt a súlyozott szavazás. Még magyarázó videó is van hogy lehet 16 nem és 4 igen döntetlen.


K.R.

#879903 Fornit Előzmény: #879870

A békés összejövetel már zajlott egy pár napja, ezért az egyik (nem tudom magyarul mi, kb önkormányzati képviselő) közzétett egy felhívást, hogy várja olyanok jelentkezését, akik segítenek üzleteket megvédeni a további békés tüntetéstől, így került oda ő is. Azt viszont nem tudom, hogy keveredhetett arrébb ettől a csoporttól, ahol ő is volt.

Európai szemmel viszont furcsa, hogy valaki fegyverrel grasszálhat legálisan, vagy fegyveresen csoportosulhatnak.


K.R.

#879870 TrendMan Előzmény: #879865

Azért mégis furcsa, ha valaki egy csőre töltött gépkarabéllyal indul egy elméletben békés összejövetelre.

Mintha a provokációt keresné.

K.R.

#879865 Fornit Előzmény: #879864

Tegnap megnéztem a videókat az esetről, szerintem totál önvédelem volt mind a 3. Ráadásul Rosenbaum 10 évet volt sitten 9-11 éves fiúk erőszakolásáért, érte még akkor sem lett volna kár, ha random lőtték volna le.

K.R.

#879864 Koffein Előzmény: #879862

jaaa, most csak a fehér rendőröket vágják böribe, ez az évad van lemezen... na meg a rendőrök lefegyverzése... vicces, hogy most már ott tartanak a fekete környékek, hogy a fekete szülök járőröznek, mert a tökük tele van, hogy a gyerekeik agyba főbe verik, lövik magukat.. #defundthepolice óóó yeah :)

Elütött egy gyermeket a …

#879704 Ibiza

Elütött egy gyermeket a biciklis, aztán feljelentette az apját.


Hát ha velem történik akkor már ájultan esik le a kerékpárról és az oszlopon fityeg a bringája,

hüje f..k

#879188 Koffein Előzmény: #879183

jaja, elég lett volna pbd csatornáján megnézni egy két beszámolót, de erre is lusták ezek a politikusok :P

vicc a pali, kapott egy pár mattot és tovább tolná a szekeret... minél jobban vissza akar térni a politikába, annál nagyobb gyomrost fog kapni..