Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

GHSI

#869639 picirigo Előzmény: #869619

A GEVO rallyt kinyírtad bammeg :)))!

Minden -kivéve GHSI(nem meglepő)- hasít,ez meg lassan minuszban!!

GHSI

#869620 Fornit Előzmény: #869619

A futuresekben az a +1% csak a pénteki zárólekötést hozta vissza, az indexek kb ott vannak mint péntek 21:50-kor.

GHSI

#869619 matgab Előzmény: #869560

fasza a mai premarket felrántás csak arra volt jó, hogy tudjanak hova tovább esni a papírok

GHSI

#869562 Peti84 Előzmény: #869560

Na kozben en meg talaltam hogy 180 napos periodusokhoz van kotve a megfeleltese 1 usd felett nem pedig honapokhoz. Valamiert ugy emlekeztem hogy marc es augusztus ez (nem a Ghsi miatt kerdeztem). Ghsinel valoban 3x180ik nap marc. 15en jar le, ami mar semmi esetben sem hosszabbithato.

GHSI

#869559 Peti84 Előzmény: #869557

Ez világos, az uj CEO balfék volt.....az is tiszta hogy 10 nap nem volt meg 1 USD felett. A menetet és a dátumokat nem értem ez a link alapján:

https://listingcenter.nasdaq.com/noncompliantcompa...

A többi nem világos, ha Bid Price figyelmeztetésük volt Notification Date még: 9/20/2019 ekkor akkor miért csak most 2021 marcban esnek ki, eddig sem volt meg a 10 nap egyben 1USD felett.....

GHSI

#869557 Grizzly Géza Előzmény: #869556

A 10. napon estek ki, annak ellenére, hogy ez volt várható volt, reménykedtem, mint általában. Súlyos hiba volt. Ráadásul 30k-val, ami azért nagy pakk nálam

GHSI

#869556 Peti84 Előzmény: #869553

Bedobom ide is, hátha Matgab Mester tudja:

Muszáj nekik ha a Nasdaqból nem akarnak kiesni.....Tényleg szerepelnek ebben:
https://listingcenter.nasdaq.com/noncompliantcompanylist.aspx
Amit nem értek, hogy a Notification Date még: 9/20/2019.

Azóta nem voltak 10 napot egyhuzamban 1 Usd felett? (Megnéztem most gyorsan marketwachon és azon valóban nem...) De akkor 2020-ban hogy hogy nem estek ki?
Nasdaq megfeleltetés évente 1-szer vagy 2-szer van? (Valamiért Én évi 2-re emlékszem, márciusra és augusztusra.)


GHSI

#869549 matgab Előzmény: #869539

Hát ezen gondolkodom én is, hogy tavaly március óta decemberig tartottam a shortot. Erre azt lezártam , szépen átrendeztem magam longba, -fosch papírokba, úgy ahogy azt a trend követelte.

Kb. a múlt héten értem el a maximális részvény kitettségemet és azonnal el is kezdett minden szakadni.

Ha most visszafordulnék egy shortra, akkor biztos vagyok benne, hogy ez a vén demens hülye Biden- aki eddig semmit nem csinált gazdaságpolitikai szempontból- biztos, hogy azonnal megszavaztatná a stimulust és a FED is azt mondaná, hogy még ötször ennyi lóvéval locsolja meg a gazdaságot és úgy emelkednének ezek a papírok 30%-ot, hogy sanszom nem lenne visszaszállni.

De most már mini zöldben vannak az indexek, de az én papírjaim most is -5% körüli premarketen állnak.

GHSI

#869525 Grizzly Géza Előzmény: #869494

Épp azt beszéltük egy haverral, hogyha jön egy egészséges 10%—os korrekció, akkor ezek a picik feleznek.

Mondjuk a ghsi ezt gyorsabban abszolválta