Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

Nekem február közepén le…

#869595 Koffein Előzmény: #869594

Nekem február közepén lehetett a csúcs, de hó/hó alapján nőtt a portfólió érték és nem csökkent, ha év/évet nézek, akkor +80%, de ezzel se vagyok elégedett, mert jobb is lehetne, ha kevesebb pozim lenne...

Írtad, hogy SPAC-ekbe utazol, ezek azért többszöröztek az elmúlt időben, így jobban is tudnak esni, mint az átlag...

Hát ath pont karácsonyko…

#869594 Fornit Előzmény: #869590

Hát ath pont karácsonykor volt benne, ahhoz képest esett 20%-ot. Ekkora drawdown 2 hónap alatt azért ütős, legalábbis nekem. YTD meg -14% ez az év.

Öröm az ürömben, hogy így is ez a februári a mindenkori 3. legmagasabb záróértékem.

Mihez képest esett? Az é…

#869590 Koffein Előzmény: #869584

Mihez képest esett? Az én egyenlegem is kevesebb, a csúcshoz képest, de még mindig magasabb, mint ahogy állt jan. 31-én :)

#fckwallstreet #to_the_moon

#869477 Koffein

kezdődik :)

GME tegnap ment 100%-ot, afterbe +96%

AMC csekély 100% pár nap alatt...


Corsair

#869413 Koffein Előzmény: #869411

ép most reggeliben nézegettem a részvényeket és egy olyan gondolat fogalmazódott meg benne, lehet most érett be a korrekció?

Tegnap kezdte a kriptó, ami ma folytatódik, most meg minden túlhúzott rv esik... szóval, nem csodálkoznék, ha valami szakadás féleség jönne...

Corsair

#869411 matgab Előzmény: #869378

még mindig jobb kimaradni a jóból, mint benne lenni a szarban.

Nekem a mai premarketes teljesítményem:

NNDM: -17% (a tegnapi -10,2% után)

Advaxis: -14% a tegnapi -8,5% után

GHSI: 20% a tegnapi 4,5% után.

Hát ez így kibaszott fos.

SHOP

#869364 Koffein Előzmény: #869363

én se nagyon követem már, ha már feldobta a jútúb belenéztem s mondom, ha valaki követi, akkor talán hasznos lehet számára :)

egy nagyobb beleadásba, talán belevennék... itt már elég meredek, habár még 10szerezhet is, a trillió dollárig :)