Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

Corsair

#869411 matgab Előzmény: #869378

még mindig jobb kimaradni a jóból, mint benne lenni a szarban.

Nekem a mai premarketes teljesítményem:

NNDM: -17% (a tegnapi -10,2% után)

Advaxis: -14% a tegnapi -8,5% után

GHSI: 20% a tegnapi 4,5% után.

Hát ez így kibaszott fos.

SHOP

#869364 Koffein Előzmény: #869363

én se nagyon követem már, ha már feldobta a jútúb belenéztem s mondom, ha valaki követi, akkor talán hasznos lehet számára :)

egy nagyobb beleadásba, talán belevennék... itt már elég meredek, habár még 10szerezhet is, a trillió dollárig :)

#fckwallstreet

#869182 Koffein

egy új állommelót hozott a #gamestonk akció... redditezhet, twitterezhet, discordozhat, lehet hogy még facézhat is, mindezt munkaidőben és még jól meg is fizetik érte, $-ba 200k per év... nem semmi... XD

"elvárják, hogy be legyen ágyazva a Redditre, értse a mémeket, és meg tudja becsülni, hogy milyen hangulat uralkodik a kereskedelmi fórumon. Az elvárások között szerepel egy legalább egy éves WallStreetBets felhasználói fiók, 1000-es karma – ezzel jutalmazza a közösség a jó vagy vicces hozzászólásokat – emellett pedig a mémek terén szerzett jó ízlés is. ...akiket felvesznek, a munkaidejüket redditezve, twitterezve és Discord chateken lógva fogják tölteni az idejüket"

https://fintechradar.hu/befektetes/0215/memeket-er...


ismét csájna

#869133 Koffein Előzmény: #869132

Nem tartok ilyet, hamarabb fogok beszállni a Fiskerbe, mint túlhúzott kínai elektromos autóba :)

ismét csájna

#869132 matgab Előzmény: #869131

ezt a nyomorék XPeng-et tartja valaki rajtam kívül?? Ez nem tud semmit, csak esni , esni , esni... Előre a matgab-i úton.

ismét csájna

#869118 Koffein Előzmény: #869117

hihetetlen :) a jelentés alapján, egy üres cég és megveszik az esést.. bolond egy világ :)