Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

#fckwallstreet

#869182 Koffein

egy új állommelót hozott a #gamestonk akció... redditezhet, twitterezhet, discordozhat, lehet hogy még facézhat is, mindezt munkaidőben és még jól meg is fizetik érte, $-ba 200k per év... nem semmi... XD

"elvárják, hogy be legyen ágyazva a Redditre, értse a mémeket, és meg tudja becsülni, hogy milyen hangulat uralkodik a kereskedelmi fórumon. Az elvárások között szerepel egy legalább egy éves WallStreetBets felhasználói fiók, 1000-es karma – ezzel jutalmazza a közösség a jó vagy vicces hozzászólásokat – emellett pedig a mémek terén szerzett jó ízlés is. ...akiket felvesznek, a munkaidejüket redditezve, twitterezve és Discord chateken lógva fogják tölteni az idejüket"

https://fintechradar.hu/befektetes/0215/memeket-er...


ismét csájna

#869133 Koffein Előzmény: #869132

Nem tartok ilyet, hamarabb fogok beszállni a Fiskerbe, mint túlhúzott kínai elektromos autóba :)

ismét csájna

#869132 matgab Előzmény: #869131

ezt a nyomorék XPeng-et tartja valaki rajtam kívül?? Ez nem tud semmit, csak esni , esni , esni... Előre a matgab-i úton.

ismét csájna

#869118 Koffein Előzmény: #869117

hihetetlen :) a jelentés alapján, egy üres cég és megveszik az esést.. bolond egy világ :)

#fckwallstreet #to_the_moon

#868988 Fornit Előzmény: #868986

GS MS célárai? Az októberben számított. Hihetetlen, a 9,6-os részvényre kiadták a 11-es célárat, a csorda még aznap feltépte addig. 11.8-on is vették, mert megmondták, hogy 11 lesz. A 11.4-es részvényre kijött a 9$, 2 napon belül odatolták, mert azt mondták az a célár.

Most a reddites, youtube-os twitteres felkapott nickek célárai a mérvadóak.

#fckwallstreet #to_the_moon

#868986 Koffein Előzmény: #868976

sajnos, ilyen világot élünk mostanság, kinéztem fiskert a hét közepén, beálltam 15re, tech alapján péntekre vártam volna a 15alá szúrást, erre pont pénteken GS kijött 27es célárral és rárepült a csorda... még a redditten is ment egy kis kampány... szóval nem szabad spórolni, buy ahol látod s várni, amíg felfedezi a csorda...

#fckwallstreet #to_the_moon

#868976 Bendeguz Előzmény: #868943

pedig 2 hete nézegetem, hogy eszik-e vagy isszák... nos kár volt, AGYATLANUL VENNI kell a bármit, ez a nyerő stratégia :D