Regisztráció Elfelejtett jelszó

IPO

Porsche

#869275 Koffein Előzmény: #869214

Equilor:

"Korábban arról reppentek fel hírek, hogy a Lamborghinit fogják kiszervezni, azonban a legfrissebb információk szerint a Porsche juthat erre a sorsra. Az elemzők szerint a Porsche nem megfelelően van árazva, mert a cégcsoporton belül nem differenciálnak eléggé a befektetők. A Bloomberg elemzői szerint a Porsche piaci kapitalizációja akár magasabb lehet, mint a jelenlegi Volkswagen csoport kapitalizációja, elég csak megnézni, hogy mi történt a Ferrarival miután kivált a Fiat-Chrysler csoportból. A gazdaságilag racionálisnak tűnő döntést azonban nehéz meghozni, mert a Volkswagen csoport fő tulajdonosai a Porsche és a Piech család, melyek nem biztos, hogy rábólintanak a kiválásra. A tegnapi kereskedésben a Volkswagen részvényei 4,6 százalékot emelkedtek."

------

Volkswagen kapitalizáció: 91 Mrd.

Porsche Holding kapitalizáció: 9,9 Mrd.

szerk.: érdekességképpen Aston kapitalizáció ~2 Mrd, Ferrari 36 Mrd. jelenleg.

Lehet számolgatni... ;o))

Azt mondják tegnap a kín…

#868717 matgab Előzmény: #868699

Azt mondják tegnap a kínai szerencsvadászok tolták fel hír nélkül 1000%-kal az AACG-t is. Ez is elég beteg...

ez valami kínai cucc, me…

#868699 Koffein Előzmény: #868698

ez valami kínai cucc, meg nem is figyeltek a weblapra, elírták az investor relations-t... kicsapja az ember szemét investor relationgs :)

DoorDash

#867768 matgab Előzmény: #866791

Tegnap jött egy Affirm Holdings a pályára...

Financial technology company. Én most vettem, tehát ma esni fog 10%-ot, de utána?

Airbnb

#866442 Koffein Előzmény: #866439

Nem vettem, amikor beszéltünk róla, írtam a broki cégeknek, hogy vegyék fel, s azt válaszolták, hogy felveszik, ha már tőzsdén lesz, mert szerintük még nincs tőzsdén a cég... most hogy említetted, ránéztem és a Randomra felvették, úgy hogy nemsokára belefogok karmolni... :)

Szépen tömik a népet, belenyalt 164-be, majd dirr le 142 vissza 145... ez bőven 100milliárd felett van, úgy hogy covid előtt 30-40milliárdra értékelték...