Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

Tripadvisor

#865259 prfecó Előzmény: #865256

kicsit tulspilazod.... nem került börtönbe... a szálloda lemondott a dugó pénzről...

Trip meg saját elveit követi, szerinted amerikai bíróságon mi lesz

Persze távol-keleti jogrendszer szerint meg halálos ítélet is születhetnek.

Tripadvisor

#865256 matgab Előzmény: #865218

Attól függ mi volt a muki állása. Ha valami olyan, hogy etikailag nem követhet el ilyet, akkor simán kirúghatják, főleg, ha amúgy egy f@szfej volt és a munkáltató csak várt egy etikai vétségre, ami alapján kirúghatják.

Végülis jogosan került börtönbe és nem biztos, hogy ezt egy amcsi cég jó szemmel nézni, ha bizonyos bizalmi állása van az ürgének.

Most a szállodán a sor, hogy beperelje az USA-ban a Tripadvisort, jó hírnév rontásért. Mert a krapek végülis elkövette a rágalmazás bűntettét, tehát a hotel jogosan perelte be.

Ez alapján, ha mondjuk egy hotelben valaki elkövet egy gyilkosságot és a hotel feljelentést tesz és a rendőrség elkapja a hotelben lévő gyilkost, akkor is vajon ugyanezt oda fogja írni a hotelhez a Trip? Nyilván nem.

Ez valami jó kapcsolatokkal rendelkező politikai vagy CIA-s esetleg valami befektetési bankár csávó lehetett... És ha ez így van, akkor mindjárt összeáll a kép, hogy miért is rúgták ki a csávót és miért is lehetett ilyen nagy a pofája a hotelben.

Tripadvisor

#865224 prfecó Előzmény: #865220

Bárhol, bármilyen általad behozott italt meg lehet inni , csak ki kell fizetni a dugó pénzt. A szálloda étterme lemondott a dugó pénzről. Jogilag ezért a szálloda semmit sem követelhet, tripadvisor meg azt csinál , amit akar

Tripadvisor

#865220 Koffein Előzmény: #865218

Az egész sztori zavaros :) alkoholt akar bevinni a szálloda bárjába, amit nem engednek, erre rabszolgatartónak hívja őket, amire beperlik, nem csukják le, de a munkáltatója kirúgja szolidaritásból.. ezt követően ahogy biztonságba került az állampolgár, tripadvisor megszégyeníti a hotelt...

nem tudom na, még a hotelszobába megértem, de a hotel bárjába alkoholt bevinni, még kelet balkáni szemmel is durvának tűnik.. :)

Na ennyi elég is volt a …

#865202 Fornit

Na ennyi elég is volt a mai napból.....

A hét mind az 5 napján bepróbáltam egy nagyobb pakkos dt-t. Ha 15 perc alatt nem stoppolódik ki, már sikerélmény.

A mai apple élt 9 percet.

Basszák a kurva anyjukat.

Mindjárt megnézem a marisnéni részvények mennyit emelkedtek ma, úgy hogy a 3. gyertya is kint van folyamatosan a b. szalagokból....

Szerk: Megnéztem, nem a 3. hanem a tizenkettedik zsinórban.


#LockDown

#865190 Fornit Előzmény: #865189

Azt a pénzt a háztartásbelivé vállt alkalmazottak azonnal be fogják tolni a tőzsdére.

#LockDown

#865189 Koffein

"4-6 hat hétre be kellene zárni az amerikai vállalatokat és az államnak át kellene vállalnia a bérkifizetéseket erre az időszakra – véli Michael Osterholm, Joe Biden megválasztott elnök fő koronavírus-tanácsadója."

https://www.portfolio.hu/global/20201113/biden-kor...

ha ezt meglépik, akkor jöhet még egy kisebb cunami... valószínüleg 21ben lépnék meg, miután beiktatták Bident...

baba

#865104 Koffein Előzmény: #865103

Ránézésre egy támaszhoz is ért, habár ha a párt rászállt, akkor ez még lesz fele ennyi is.

baba

#865102 Koffein Előzmény: #864847

azt nézem, hogy a kínai állam az Ant után, az Alibabának is nekiment, így nem nagyon lesz meg a teljes réstöltés, meg ath... Jack bácsi valami rossz fát tett a tűzre, vagy csak egyszerűen túl nagyra nőt, ami Ping bácsinak nem tetszik...

Csak nem kevesebb van a …

#864994 Fornit Előzmény: #864991

Csak nem kevesebb van a számládon, mint péntek záráskor?

Nem vagy vele egyedül... :S

kivéve az én snowflake é…

#864991 matgab Előzmény: #864988

kivéve az én snowflake és microsoft részvényeim, azok most is esnek...

Ez egyre betegebb...Láto…

#864988 Fornit

Ez egyre betegebb...

Látom az előző 2 ath csúcs letudva egy (újabb) kb 4%-os gap uppal.

Van néhány brutál pre market részvényárfolyam is pl JPM BAC AAL CCL. DIS BA és még sorolhatnám a végtelenségig..


square

#864849 Koffein

vicces, még áprilisban 65ért sokalltam, most már üti a 200at...

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/data/tvc_7d56a95ea0534fb89c58eea9976bec88.png

baba

#864847 Koffein Előzmény: #864846

réstöltés meglehet, plusz most jön nov11én cyber monday.. azt is megkockáztatom, hogy ath-ra megy...