Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

Na ennyi elég is volt a …

#865202 Fornit

Na ennyi elég is volt a mai napból.....

A hét mind az 5 napján bepróbáltam egy nagyobb pakkos dt-t. Ha 15 perc alatt nem stoppolódik ki, már sikerélmény.

A mai apple élt 9 percet.

Basszák a kurva anyjukat.

Mindjárt megnézem a marisnéni részvények mennyit emelkedtek ma, úgy hogy a 3. gyertya is kint van folyamatosan a b. szalagokból....

Szerk: Megnéztem, nem a 3. hanem a tizenkettedik zsinórban.


#LockDown

#865190 Fornit Előzmény: #865189

Azt a pénzt a háztartásbelivé vállt alkalmazottak azonnal be fogják tolni a tőzsdére.

#LockDown

#865189 Koffein

"4-6 hat hétre be kellene zárni az amerikai vállalatokat és az államnak át kellene vállalnia a bérkifizetéseket erre az időszakra – véli Michael Osterholm, Joe Biden megválasztott elnök fő koronavírus-tanácsadója."

https://www.portfolio.hu/global/20201113/biden-kor...

ha ezt meglépik, akkor jöhet még egy kisebb cunami... valószínüleg 21ben lépnék meg, miután beiktatták Bident...

baba

#865104 Koffein Előzmény: #865103

Ránézésre egy támaszhoz is ért, habár ha a párt rászállt, akkor ez még lesz fele ennyi is.

baba

#865102 Koffein Előzmény: #864847

azt nézem, hogy a kínai állam az Ant után, az Alibabának is nekiment, így nem nagyon lesz meg a teljes réstöltés, meg ath... Jack bácsi valami rossz fát tett a tűzre, vagy csak egyszerűen túl nagyra nőt, ami Ping bácsinak nem tetszik...

Csak nem kevesebb van a …

#864994 Fornit Előzmény: #864991

Csak nem kevesebb van a számládon, mint péntek záráskor?

Nem vagy vele egyedül... :S

kivéve az én snowflake é…

#864991 matgab Előzmény: #864988

kivéve az én snowflake és microsoft részvényeim, azok most is esnek...

Ez egyre betegebb...Láto…

#864988 Fornit

Ez egyre betegebb...

Látom az előző 2 ath csúcs letudva egy (újabb) kb 4%-os gap uppal.

Van néhány brutál pre market részvényárfolyam is pl JPM BAC AAL CCL. DIS BA és még sorolhatnám a végtelenségig..


square

#864849 Koffein

vicces, még áprilisban 65ért sokalltam, most már üti a 200at...

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/data/tvc_7d56a95ea0534fb89c58eea9976bec88.png

baba

#864847 Koffein Előzmény: #864846

réstöltés meglehet, plusz most jön nov11én cyber monday.. azt is megkockáztatom, hogy ath-ra megy...

-- a General Motors háromszorozhat ??--

#864805 TrendMan Előzmény: #864804

Akkor érdemes kivárni és ha jött egy nagyobb beleadás a következő hetekben, akkor utána vásárolni - hátha beetetés.

-- a General Motors háromszorozhat ??--

#864804 Koffein Előzmény: #864794

Nikolán kívül nem látok olyan nagy befektetéseket. Kijöttek egy elektromos Hummerrel, egy pár elektromos Chryslerrel, de ezek főleg usa piacon meg talán kínába futnak...

S amint látjuk a Nikola egy nagy lufi, a semmit eladták a GM-nek, most meg próbálnak jól kijönni... ha a nagyok kamon cégek beindulnak, akkor a Nikolának annyi.. így is ott a Hyliion, ami ugyanazt tudja, mint a Nikola, csak csendbe valamit dolgoznak is, meg ott van a Hyundai, meg már a Scanianak, Volvonak is vannak elektromos, hidrogén megoldásai...

Szóval, ezért nem értem, hogy mire kéne háromszorozni.

-- a General Motors háromszorozhat ??--

#864794 TrendMan Előzmény: #864790

Itt azt írja, hogy több tényező okán, az egyik a felfelé ívelő ciklikus hatás a tavaszi zuhanás után.

Továbbá itt azt írja, hogy igenis invesztált az elektromos trend-be is:

"Als weltlichen Faktor, der einigen Autoaktien hilft, nennt Barron‘s den Trend zur Elektrifizierung. Zwar sei GM kein reiner Hersteller von Elektrofahrzeugen, so wie Tesla, aber das Unternehmen habe stark in die Technologie investiert und Milliarden für die Umrüstung ausgegeben, um weitere neue Elektrofahrzeuge auf den Markt zu bringen. Auf wackeligen Beinen steht derweil GMs Einstieg bei Tesla-Konkurrent Nikola. Der US-Autobauer könnte für zwei Milliarden US-Dollar elf Prozent der Nikola-Anteile übernehmen. Die Bedingungen der strategischen Partnerschaft, die eigentlich längst finalisiert werden sollte, werden allerdings aktuell wohl noch ausgehandelt."

-- a General Motors háromszorozhat ??--

#864790 Koffein Előzmény: #864787

ez érdekes. a gm-ford párosa van a legjobban lemaradva az elektromos autók piacán. nem értem, mi alapján kéne háromszoroznia? fordot még megértem, mert szét van csapva, akár kétszerezhet is, de a gm?