Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#865046 TrendMan Előzmény: #865045

SPuri indexet a reggeli csúcsig adták vissza.

Bazi nagy felső kanóc a naposon.

No, mi lesz még itt?

dax

#865042 Lenthor Előzmény: #865040

Felfelé ellenállások:

- 13.151 egyébként a bikáknak 13.151 felett kellett volna zárnia, hogy az erejüket mutassák! (ez nem sikerült még)

- 13.395 és

- 13.460-13.500 közötti sáv.

Lefelé a medvék veszik át az irányítást a 200 napos alatt, ami 12.065

Támaszok:

- 12.857 felhő teteje

- 12.777 felhő alja

- 12.595-12.670 rés

dax

#865039 Lenthor Előzmény: #865037

Lemondott az észt belügyminiszter, miután korruptnak nevezte Joe Bident és fiát

---------------------------------------------

ez jó!

Szijjártó Peti még a Külügyminiszterünk?

dax

#865038 Mr. 50% Előzmény: #865036

Amúgy ez olyan Smitt Palis kijelentés volt, mert Trumpot már soha nem fogják támogatni elnökjelöltként. Bukott elnök!!!

dax

#865036 Lenthor Előzmény: #865033

Ez egyben azt is jelenti akkor, hogy elismeri a mostani vereségét.

------------------------------------------------------

Igen ez jó! Mert ha meggyőződése, hogy most nyert és marad a helyén, akkor 2024-ben nem indulhatna, mert háromszor nem lehet.

Habár, mint Putyin Ő is kinevezheti magát örökös elnöknek!


dax

#865034 Mr. 50% Előzmény: #865031

Köszi!


Amúgy ma volt valami figyelmeztetés amerikából, hogy készüljünk fel a tőzsdén és a gazdaságban a rosszabb időkre.

dax

#865030 KB58 Előzmény: #865013

"Megtervezett emelkedésnek látszik."

Én is biztos vagyok benne, hogy "kottából ment a játék", ahogy egy másik fórumon írta valaki. Az algokat jó előre beprogramozták, aztán megadták nekik a trigger jelet.

Akkor holnapra további e…

#865028 Mr. 50%

Akkor holnapra további emelkedést vársz?

Mik lennének a szintek?

dax

#865027 Mr. 50% Előzmény: #865026

Most indítják a nagyobb létszámú teszteket és ha az is sikerül utána kezdhetik forgalmazni. Állítólag 3 cég fogja gyártani és 600 millió/hó lesz a felső gyártási kapacitás. A tízből egy sem azt jelenti hogy meghal az ember, hanem csak részben vagy kisrészben hatásos. Azaz tompítja a tüneteket. Amúgy Te az orosz és/vagy kínai vakcínában hiszel? Mert én egyikben sem.

dax

#865026 Lenthor Előzmény: #865024

Jól jegyezd meg ennek a cégnek a nevét! Mi lesz a sorsa a vakcinának és hogy tényleg 90%-ban eredményes.

Ha, majd megkapja a forgalomba helyezési engedélyt, mert 90%-ban eredményes, akkor elhiszem.

De, még akkor is azt mondom, hogy mi lesz azzal a 10%-al. Ők meghalnak? Az sem jó hír, ha benne vagyok a 10%-ban.

dax

#865025 Lenthor Előzmény: #865022

A Pfizer árfolyama ma 8 százalékot emelkedett, míg a BioNTeché már közel 10 százalékot.

---------------------------------------------------

Ne ez a lényeg.

Egy jól elhelyezett hírre a cégem szárnyal. Eladhatom, (ha én vagyok a cég vezetője) az olcsón beszerzett részvényeimet egy nap alatt 8-10%-al drágábban.

Hogy mi lesz jövő nyárig? Kit érdekel!