Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #865011

De milyen hír?

Lesz majd valamikor egy vakcina.

Mikor, mennyit tud gyártani? Mikor kapja meg a forgalomba helyezési engedélyt?

Biztos, hogy egyetlen tesztalanynál sem alakul ki mellékhatás?

Ilyen hírek minden nap vannak!

Garantálom, hogy Viktor az orosz vakcinával előbb fogja beoltatni a bátor és vakmerő magyarokat.

Én nem fognám az emelkedést a hírre.

Megtervezett emelkedésnek látszik.