Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #865024

Jól jegyezd meg ennek a cégnek a nevét! Mi lesz a sorsa a vakcinának és hogy tényleg 90%-ban eredményes.

Ha, majd megkapja a forgalomba helyezési engedélyt, mert 90%-ban eredményes, akkor elhiszem.

De, még akkor is azt mondom, hogy mi lesz azzal a 10%-al. Ők meghalnak? Az sem jó hír, ha benne vagyok a 10%-ban.