Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#865024 Mr. 50% Előzmény: #865022

A hír most nem ez volt, hanem az hogy van egy vakcina amely 90%-ban hatásos az embereken. Azért ez nem ugyanaz mint hogy 2021 nyarán talán lesz vakcina.

dax

#865022 Lenthor Előzmény: #865021

Az amerikai gyógyszerfelügyelet volt vezetője szerint még akár nyárig is várhatunk a koronavírus-vakcinára

-------------------------------------------------------

ugye, hogy volt már ilyen hír!

dax

#865021 Lenthor Előzmény: #865020

Még azt is eltudom képzelni, hogy a hír időzített volt.

Trump mindig azzal dicsekedett, hogy elnöksége idején a tőzsde szárnyal.

Na tessék!

Nyer Biden és hirtelen a tőzsde még jobban emelkedik.

Kell hozzá egy jól időzített bejelentés.

dax

#865020 Lenthor Előzmény: #865019

Figyelmeztetett az Ichimoku elvékonyodott felhője.

Csak alkalomra vártak a nagyok, hogy elindítsák az emelkedést.

Máskor is volt már vakcináról bejelentés, de akkor még a nagyok nem voltak készek, tehát nem is emelkedtünk. Akkoriban bőszen vásároltak.

dax

#865018 Lenthor Előzmény: #865016

A piacon nincs HA.

------------------------------------

Igen nincs ha!

Ezt mondom én is. Nem shortban álltak a nagyok, hanem longban!

dax

#865017 Lenthor Előzmény: #865014

Joe Biden nagyszerű hírnek nevezte a Pfizer bejelentését a koronavírus-vakcináról, de arra figyelmeztet, hogy még hónapokig tart a tömeges oltás.

--------------------------------------

nem holnap, mi lesz addig?

dax

#865014 Lenthor Előzmény: #865013

Kíváncsi lennék, ha a nagyok térdig shortban állnának és jön a hír, akkor is felszaladtunk volna ide?

dax

#865013 Lenthor Előzmény: #865011

De milyen hír?

Lesz majd valamikor egy vakcina.

Mikor, mennyit tud gyártani? Mikor kapja meg a forgalomba helyezési engedélyt?

Biztos, hogy egyetlen tesztalanynál sem alakul ki mellékhatás?

Ilyen hírek minden nap vannak!

Garantálom, hogy Viktor az orosz vakcinával előbb fogja beoltatni a bátor és vakmerő magyarokat.

Én nem fognám az emelkedést a hírre.

Megtervezett emelkedésnek látszik.

dax

#865009 Mr. 50% Előzmény: #865007

Ez a nem várt hír vitte át a 740 -es falat. Valószínű, hogy a 850-980 sáv még összejött volna e nélkül is, de 13000 fölé nem hiszem hogy felfértünk volna a mai nap.

dax

#865007 Lenthor Előzmény: #864925

Lenthor Előzmény: #864912

Amire figyelni kell a napos Ichimokun!

Sok fontos jelzés jött össze:

1.) 12.755 felhő alja

2.) 12.830-12.888 felhő tető

3.) Továbbra is érvényben van a "halálkereszt".

4.) Viszont elvékonyodott a felhő, tehát lecsökkent a felfelé haladás ellenállása. Könnyebben át tud menni a felhőn és ebben az esetben a "halálkereszt" is "aranykeresztté válhat.

5.) Ha visszapattanna a felhőről, akkor mehetne le a pillangó alakzat 11.841-hez.

Jövőhéten csak estefelé leszek!

https://invst.ly/srbzt

--------------------------------------------------

Nézzétek meg a vasárnapi előrejelzés 4. pontját.

Jelenlegi helyzet:

https://invst.ly/srqjx


dax

#865004 Mr. 50% Előzmény: #864999

Szinte sokkot kapott a piac a mai horribilis felugrástól. Sok minden eszembe jutt erről, de pont a további emelkedés az nem. Igaz esni sem bír, bár még az is megtörténhet ma.

dax

#864999 Lenthor Előzmény: #864911

2Lenthor

Ha, nem lesz pillangó alakzat, akkor komoly emelkedés előtt lehetünk.

----------------------------------------------------------------

Vasárnap 15 órakor már éreztem, hogy jók lesznek a longjaim.

Viszont, ilyen hirtelen mozgást én sem vártam.

Mivel nem voltam ma gép előtt a longjaim kis részét betettem eladásra 12.900-ra a többi nagyobb részét 12.980-ra.

El is ment! Nem panaszkodom, mert ugyan lehetne mondani, hogy feljebb is tudtam volna zárni, de az is benne van a pakliban, hogyha a gép előtt ülök, akkor hamarabb zárom.

Kis probléma is becsúszott, mivel 12.980-ról adtam egy kis short megbízást, amit majd egy ideig vinnem kell magammal.

Hogy meddig? Utána kell néznem!