Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Lenthor Előzmény: #864911

2Lenthor

Ha, nem lesz pillangó alakzat, akkor komoly emelkedés előtt lehetünk.

----------------------------------------------------------------

Vasárnap 15 órakor már éreztem, hogy jók lesznek a longjaim.

Viszont, ilyen hirtelen mozgást én sem vártam.

Mivel nem voltam ma gép előtt a longjaim kis részét betettem eladásra 12.900-ra a többi nagyobb részét 12.980-ra.

El is ment! Nem panaszkodom, mert ugyan lehetne mondani, hogy feljebb is tudtam volna zárni, de az is benne van a pakliban, hogyha a gép előtt ülök, akkor hamarabb zárom.

Kis probléma is becsúszott, mivel 12.980-ról adtam egy kis short megbízást, amit majd egy ideig vinnem kell magammal.

Hogy meddig? Utána kell néznem!