dax
Lenthor Előzmény: #864911Ha, nem lesz pillangó alakzat, akkor komoly emelkedés előtt lehetünk.
----------------------------------------------------------------
Vasárnap 15 órakor már éreztem, hogy jók lesznek a longjaim.
Viszont, ilyen hirtelen mozgást én sem vártam.
Mivel nem voltam ma gép előtt a longjaim kis részét betettem eladásra 12.900-ra a többi nagyobb részét 12.980-ra.
El is ment! Nem panaszkodom, mert ugyan lehetne mondani, hogy feljebb is tudtam volna zárni, de az is benne van a pakliban, hogyha a gép előtt ülök, akkor hamarabb zárom.
Kis probléma is becsúszott, mivel 12.980-ról adtam egy kis short megbízást, amit majd egy ideig vinnem kell magammal.
Hogy meddig? Utána kell néznem!