Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nagyvilág

Wilbur kutyát polgármesterré választották

#864752 TrendMan Előzmény: #864743

Welcome!

Csakúgy, mint néhány jelölt csupán ugatja a politikát, viszont jobb a PR-ja.

Wilbur kutyát polgármesterré választották

#864743 Koffein

Nemsokára elnöki székbe is lehetne indítani állatokat :D XD

"The Kentucky hamlet of Rabbit Hash has a new mayor — Wilbur, a 6-month old French bulldog."

https://www.nbcnews.com/news/us-news/french-bulldo...

hát nem cuki ez a 6 hónapos francia buldog? :D biztos vagyok benne, hogy felelősebb döntést fog hozni, mint sok kétlábú :P

Fornit, el a mancsokkal Wilburtól!! :P :D :D

Wilbur, the dog mayor of Rabbit Hash, Ky.

"Az este legabszurdabb p…

#864715 TrendMan

"Az este legabszurdabb pillanatait mindenképp az okozta, hogy a Trump-kampány kettős stratégiát követ: azokban az államokban, ahol Trump vezet, ott bírósági úton szeretnék elérni a szavazatszámlálás leállítását, ott viszont, ahol Trump fordíthat, ott a szavazatok megszámlálását követelik a tüntetők (ami önmagában fura kicsit, hiszen a szavazatokat természetesen meg fogják számolni, a demokraták ugyanis sehol nem kezdeményezték a számlálás leállítását.)"

-- egy elemzés -- A női szavazók otthon maradtak?

#864554 matgab Előzmény: #864543

és egy rendes féllábú, iráni zsidó, aki néger nő aki egyben leszbikus is, az már nincs is képviselve a kongresszusban?

(Egyet svédet ismertem, aki tényleg iráni származású zsidó nő volt, elég leszbikusnak tűnt, de nem volt féllábú, és ő volt a cégben az esélykiegyenlítésért felelős igazgató a cégnél. Azt hiszem nála alkalmasabb jelöltet nem találhattak volna)

-- egy elemzés -- A női szavazók otthon maradtak?

#864543 TrendMan Előzmény: #864542

Persze, lesz Donald Kacsa, transzvesztita, zombi és kis zöld emberke is.

Minden piaci szegmens-t le kell fedni, érdekes lesz, hogy ez a republikánus fennhatóság alatt történik majd.

-- egy elemzés -- A női szavazók otthon maradtak?

#864542 Fornit Előzmény: #864517

Egyik hírportálon azt írják Trump áll nyerésre, a másikon Biden.

Akkor ha át-át veszik a vezetést, abból az jön le, hogy a piacok mindkettőre emelkednek.

Most látom valahol egy halottat is megválasztottak képviselőnek. Végre a zombik is képviselve vannak.

adózás

#863340 matgab Előzmény: #863336

amatőr könyvelője van, Mészáros szerintem még vissza is igényelt néhány milliárdot! :-)