Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nagyvilág

-- egy elemzés -- A női szavazók otthon maradtak?

#864554 matgab Előzmény: #864543

és egy rendes féllábú, iráni zsidó, aki néger nő aki egyben leszbikus is, az már nincs is képviselve a kongresszusban?

(Egyet svédet ismertem, aki tényleg iráni származású zsidó nő volt, elég leszbikusnak tűnt, de nem volt féllábú, és ő volt a cégben az esélykiegyenlítésért felelős igazgató a cégnél. Azt hiszem nála alkalmasabb jelöltet nem találhattak volna)

-- egy elemzés -- A női szavazók otthon maradtak?

#864543 TrendMan Előzmény: #864542

Persze, lesz Donald Kacsa, transzvesztita, zombi és kis zöld emberke is.

Minden piaci szegmens-t le kell fedni, érdekes lesz, hogy ez a republikánus fennhatóság alatt történik majd.

-- egy elemzés -- A női szavazók otthon maradtak?

#864542 Fornit Előzmény: #864517

Egyik hírportálon azt írják Trump áll nyerésre, a másikon Biden.

Akkor ha át-át veszik a vezetést, abból az jön le, hogy a piacok mindkettőre emelkednek.

Most látom valahol egy halottat is megválasztottak képviselőnek. Végre a zombik is képviselve vannak.

adózás

#863340 matgab Előzmény: #863336

amatőr könyvelője van, Mészáros szerintem még vissza is igényelt néhány milliárdot! :-)

21ik század is az usáé lehet

#863147 Ibiza Előzmény: #863135

Pont israel a Master Blaster aki usa nyakán ül és irányítja a saját érdekében. Usa erősen függ a zsidó bankoktól. Anno atombombával is bezsarolták azok a tudósok. Ezért kellett bemutatót tartani Japánban. Ez befektetés volt és beigérték az erősebb hidrogén bombát. Ezt Teller Edétől hallottam egy hosszú riportban, később ezt a részt kivágták

Kustom Coach WerksTény, változik a világ befolyási övezete, időnként újraosztják a lapokat. Oroszok, Eu, Usa, Kína Törökök, +Irán mint motiváló tényező. India még nem tért magához, kasztrendszere és elmaradott kultúrája gúzsba köti, talán nem véletlen. Arabokat is sikerül egymás ellen forgatni a nagyhatalmaknak.
Ez a fickó sem érti, nincs egységes kultúra, arabok törzsekbe szerveződnek és a főtörzsfőnök tartja egyben, aki erőt mutat de szövetségi az alapja. Ezért fejezték le Líbiát, Irakot, Afgánokat, Szíriát, zűrzavart teremtve. Zűrzavar mert a törzsfők mindegyike azt gondolja ő lesz a soros főtörzs. De mivel usa hozzá hű vezetőt akar akit egyik sem ismeri el a benyomott csicskát.