12.226-12.190 környéke?

Milyen gáz! Volt több Európai elnök, akik már gratuláltak Trumpnak a győzelméhez!
Viktorról nem hallottam, de nem lehetetlen, hogy már Ő is felhívta.
Mekkora csavar lenne ez ha bejönne.
Idehaza meg azorbán is izzadhatna egy keveset. Elképzelem, ahogy felhívja Bident, Öööööö gratulálhatok elnök úr????
USA: Az első munkanélküli igények a múlt héten 751 000-en voltak. 732 000-re számítottak az előző hét 758 000 után
Viszont óráson egy Hanging Man gyertya, ami nem jó jel szokott lenni az emelkedésben.

Minden tiszteletem, de a vonalak nem állítják meg, sokáig long, kár találgatni