dax 2020. november 5. 15:13 Lenthor Előzmény: #864679 Milyen gáz! Volt több Európai elnök, akik már gratuláltak Trumpnak a győzelméhez!Viktorról nem hallottam, de nem lehetetlen, hogy már Ő is felhívta.