Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Lenthor Előzmény: #864679

Milyen gáz! Volt több Európai elnök, akik már gratuláltak Trumpnak a győzelméhez!

Viktorról nem hallottam, de nem lehetetlen, hogy már Ő is felhívta.