Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Mr. 50% Előzmény: #864678

Mekkora csavar lenne ez ha bejönne.

Idehaza meg azorbán is izzadhatna egy keveset. Elképzelem, ahogy felhívja Bident, Öööööö gratulálhatok elnök úr????