dax 2020. november 5. 15:09 Mr. 50% Előzmény: #864678 Mekkora csavar lenne ez ha bejönne. Idehaza meg azorbán is izzadhatna egy keveset. Elképzelem, ahogy felhívja Bident, Öööööö gratulálhatok elnök úr????