Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#864623 olika78 Előzmény: #864619

a fear and greed index jó alacsonyan van, esésre szerintem egy 14000 dax 4200 sp körül kellene számítani

dax

#864615 Lenthor Előzmény: #864614

Ha mindenki örül és emelkedést vár?? Mi szokott lenni?

Fog az majd emelkedni, de akkor, amikor már mindenkit elbizonytalanítanak!

Csak azt mondom, hogy lesz egy váratlan lezúgás!

dax

#864613 Lenthor Előzmény: #864612

Elvileg a tőzsdének örülnie kellene, ha Biden nyer!

De...........!

Ilyenkor szoktak a nagyok belenyúlni az örömködésbe!

Miért?

Elhitetni a kisbefektetőkkel, hogy nem jó ez nektek, nyissátok csak a shortokat.

A nagyok részéről a Trump győzelem esélye miatt megnyitott shortokat is nyereségesen vissza szeretnék venni.

Emiatt nem tartom lehetetlennek, hogy a longos hír ellenére leszaladjunk hirtelen 11.451 környékére és akkor életbe lépne a "denevér" alakzat lehetősége.

Ha még emelkedünk, akkor a pillangó alakzat lehetősége lép előre.

dax

#864606 Lenthor Előzmény: #864604

Sziasztok, jó reggelt!

A kereskedők mint az ökölvívásban egy megrendítő ütés után elkezdtek kóvályogni az USA választások változó híreitől.

Most mintha kis kivárás lenne, hogy ugyan padlót fognak, vagy győztesként felemelik a kezeit.

Jelenleg kis mozgás néz ki ebből a helyzetből, de ez pillanatok alapján változhat, ha jönnek a hírek, hogy ki győzött és perel a bíróságon!

https://invst.ly/spzkl


dax

#864604 Lenthor Előzmény: #864603

Szenátus jelenleg: 46:48 Republikánus

Képviselőház: 204:190 Demokrata (218 kell a többséghez)

Ha így marad nehéz lesz kormányozni.



dax

#864603 Lenthor

Igen Arizónát behúzta Biden

264::214 -re vezet.

Már csak 6 elektor hiányzik és Nevada, ahol vezet ott pont 6 elektort lehet behúzni.

Akkor már a többire nincs is szüksége.

Igaz Nevadában kijelentették, hogy nem szolgáltatnak részeredményeket csak akkor, amikor 100%-os a feldolgozottság. Nem tudni, hogyan áll jelenleg az arány.

még nevada(6) és elfelej…

#864602 olika78

még nevada(6) és elfelejthetjük ezt az ostoba senkit

dax

#864598 TrendMan Előzmény: #864597

Ez csak úgy lehetséges, ha csaknem minden egyes levél szavazat Biden-re mutat.

Ebben az esetben persze minden lehetséges.