Csökkent Trump előnye Pennsylvaniában
A szavazatok feldolgozottsága 84%-ról 85%-ra emelkedett, és ezzel párhuzamosan Donald Trump 6,5%pontos előnye 5,5%pontra zsugorodott.
A szavazatok feldolgozottsága 84%-ról 85%-ra emelkedett, és ezzel párhuzamosan Donald Trump 6,5%pontos előnye 5,5%pontra zsugorodott.
ha romlik a helyzet aranyba fektetnek.
- ha javul a helyzet, akkor aranyat eladják, (az arany ára csökken emiatt) és részvényekbe fektetnek.
Az utóbbi hónapokban egyre gyakrabban látom azt a mintát, hogy aranyból veszik ki a pénzt a részvénypiaci rally-hoz.
Sőt sokszor az arany áresése 'bejelzi' előre a részvénypiaci emelkedést.
Korábban ez nem volt ilyen karakteres mintázat.
Ne most akarj kereskedni, vagy pozit felvenni holnapra. Lesz elég jó deal holnap is. Jó éjt mindenkinek!
Szerintem sem. Akkor innen várhatóan nem long, hanem short?
Vagy az éjszaka még bármi lehet?
....... és ha 1.5 millió demokrata levél szavazat. Elsősorban a demokraták szavaztak levélben.
Trump egyébként 329.874 szavazattal vezet.
szerintem kb. 884.000 szavazat hiányzik még.
Pennsylvaniában 0.5 M szavazóval megy Trump és 1.5 M levelező szavazat nincs megszámolva.
Kétlem, hogy ez behozható.
A DAX a promptban nem érte el a 12376-ot. Szerinted fel tudják húzni 10 perc alatt odáig, azaz 100 pontot?
Michigan feldolgozottsága 99%
Pennsylvaniát sem lehet leírni! 84% a feldolgozottság és nagyon sok a levél szavazat, amit ugye demokrata szavazók jobban használták.
Kíváncsi vagyok holnap a FED az elmúlt napok alapján mennyi olaj fog még a tűzre önteni - az érzésem az hogy olyat lép ami új ATH-ra visz mindent...
DAX hozta az elvárt mimumot meg votl a 12050 és a 12.267 is ..
4 óráson "denevér" alakzat lehetőség!

Most átalakítom , a "pillangó" alakzat lehetőségére!
A pillangó alakzathoz teljesítenie kellene néhány feltételt:
1.) Most fel kellene mennie B=12.767 környékére
2.) Le C=11.481
3.) Felmenetel: Vagy D=13.669 környéke, vagy a maximum D=14.326

Most beteszem a pillangó alakzat 2. változatát, amely nagyobb időintervallumot foglal magába.
Ennek kisebb esélyét látom!
Lehet választani!
van isten, wisconsin is az övé
nevada(6) és michigen(16) is neki néz ki
Lenthor, így ránézésre egy ellaposodó chartból mit várnál, mi a tapasztalat, letörés vagy kitörés?
Biden behúzta Arizónát
Elektorok: 248-214 a javára!
https://www.google.com/search?q=usa+eln%C3%B6kv%C3...
Már csak 22 elektor kell a győzelemhez!
Ez már csak levezető játék, amolyan hab a habon.
De azért köszi! :)
Arra figyelj, hogy az emelkedéshez 12.376 felett kellett volna a promptnál, vagy kellene Futuresnél zárni.
Nem véletlen, hogy pont 12.376-nál állt meg. Fokozva a bizonytalanságot!