Hozzászólás
TrendManAz utóbbi hónapokban egyre gyakrabban látom azt a mintát, hogy aranyból veszik ki a pénzt a részvénypiaci rally-hoz.
Sőt sokszor az arany áresése 'bejelzi' előre a részvénypiaci emelkedést.
Korábban ez nem volt ilyen karakteres mintázat.