Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

TrendMan

Az utóbbi hónapokban egyre gyakrabban látom azt a mintát, hogy aranyból veszik ki a pénzt a részvénypiaci rally-hoz.

Sőt sokszor az arany áresése 'bejelzi' előre a részvénypiaci emelkedést.

Korábban ez nem volt ilyen karakteres mintázat.