Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#864426 Mr. 50% Előzmény: #864423

Ha most átviszi az MA200-t, akkor éjjel meg fogja csinálni a 12200-12400 sávot és onnan nyithat a franc se tudja mekkora réssel lefele.

dax

#864425 Lenthor Előzmény: #864423

Előkészítve a chips és a sör a mai estére!

NFL mérkőzéseken edződtem az éjszakai fennmaradással.

dax

#864420 Lenthor Előzmény: #864419

Igen. ott reggel 500 pontos réssel nyitott lefele és onnan +700-al zárták a napot.

--------------------------------------------------

pont ezt írtam reggel.

Ha este több száz ponttal kiesi magát a DAX, akkor másnap nagy réssel nyit, hogy ne tudjanak a kicsik jó helyen belépni.


dax

#864416 Lenthor Előzmény: #864415

Amit betettem jól látható, hogy minden elnökválasztásnál - még akkor is, ha újra választották az elnököt- néhány napig esés tapasztalható, majd erős emelkedés.

dax

#864415 Mr. 50% Előzmény: #864414

Szinte biztosra veszem, hogyha Biden nyer, akkor megismétlődik 2016, azaz hirtelen eséssel fog reagálni a tőzsde.

Ma hajnalban hallottam egy rádiós beszélgetést ahol egy amerikai választási szakértő nyilatkozta, hogy Floridát szerinte Trump fogja nyerni.

Ezek szerint Karolinán a világ szeme.

dax

#864414 Lenthor Előzmény: #864413
Florida, Ohio és Észak-Karolina döntheti el, hogy ki nyeri meg az idei elnökválasztást – véli Frank Luntz politikai stratégia, aki a CNBC-nek nyilatkozott.

„Ha Donald Trump mindhárom államban nyer, akkor viszi a választást is. Ha Biden egyben nyer ezek közül, Biden lesz az elnök” – fogalmazott Luntz a hírcsatornának.

A legfrissebb felmérések szerint Ohióban Trump vezet, míg Észak-Karolinában és Floridában minimális Biden előnye.

dax

#864407 Lenthor Előzmény: #864405

Azért a Ma 200 -t betöljük még szerinted?

-----------------------------------------------

Nem feltétlen szükséges, viszont az órás fordító gyertyához a jelenlegi 12.036 csúcsnál kicsit magasabb kellene, hogy a tüske kialakuljon.

Viszont most már az amerikaiak kezében vagyunk.

Elég egy hír, vagy egy álhír és nem beszélve a Trump twittereiről és már megyünk is az egyik irányba.

dax

#864406 Lenthor Előzmény: #864404

Hilary 7% ponttal vezetett Trump előtt és Trump lett az elnök.

Összességében Hilaryra többen szavaztak az országból, de nem az dönt, hanem ki mennyi elektort gyűjt.

Abból fakad, hogy Hilary egyes elektorokat nagy szavazati különbséggel nyert, míg Trump elektorai kevés szavazattal nyertek.

Most Biden 8 % ponttal vezet.

dax

#864405 Mr. 50% Előzmény: #864404

Tetőpontra értettem. Tehát meddig mehet fel max. De megválaszoltad. Azért a Ma 200 -t betöljük még szerinted?

dax

#864404 Lenthor Előzmény: #864403

Legfelső értéke? Nem értem. Lefelé várom!

Egy esetben mehet feljebb, ha az emelkedő csatornát teszteli vissza 12.400 környékén.