Sziasztok, jó reggelt!
Még most is lehetséges, de már rezeg a léc, ha tovább megyünk felfelé. Délelőtt nem leszek.

Sziasztok, jó reggelt!
Még most is lehetséges, de már rezeg a léc, ha tovább megyünk felfelé. Délelőtt nem leszek.

Sziasztok! Jó reggelt!
Köszönöm a chartokat!
Sziasztok, jó reggelt!
A longos változat alapján felmehet 12.860-12.870-ig, majd korrigál 12.800 környékére és utána fel.
A shortos változat 12.653 alatt kezdődne.
Jó jelenleg a hangulat, pedig lefelé kellene még mennie. Nem tudom milyen hír kellene, hogy lefelé forduljon.
Lehet, hogy Trump gondoskodik róla?

....... erről ennyit!
A denevér alakzaton kívül kisebb tf-en lehetőségként jelentkezik két pillangó alakzat is.
1.) pillangó alakzat alacsonyabb csúccsal (1.27%)

2,) pillangó alakzat, magasabb csúccsal (1.61%)

Mind a denevér, mind a két pillangó alakzat fontos feltétele, hogy az ár lemenjen 3.220 környékére.
Ha, nem megy le, akkor nem teljesül.
--------------------------------------------------------------
Na persze! Megy a vakítás!
majd vissza esnek, enyhe tünetei már vannak
remélem lesz rosszabbul is az a drága ember
SP "denevér alakzat" lehetősége! (majd javításra szorul)
-------------------------------------------------------------------
Ugye! Előre tudtam, hogy Trump koronavírusos lesz!
ebben nagyon lehet valami, igazad lehet
de ne lássuk ennyire borúsnak a helyzetet:)