Eső csatorna visszateszt is kész!
Hamarosan indulhatunk lefelé.

Ha nem menne a 30-as fibó alá akkor mintha készülőben lenne egy fordított váll-fej-váll alakzat.
Ma 200 mindjárt meg lesz, a tegnapi meglátás, kulcsfordulós gyertya ..stb. bejött, ha átmegy...lehet még nagyobb két irányú szívatás is...
Hova várod első körben? 11920, vagy elégedjünk meg az első támasszal 11960-940?
Nicki Parrott a lassú tőzsdei mozgásra jó!
Most valami Hard Rock kell.
H4-en nézem ezt az alakzatot. Ha ebből véletlen füles csésze lenne, akkor az a holdig lőne ki.
Nicki Parrott -t hallgatok, meg megy ez a szenvedős emelkedés, majd bealszok...
Pillanatnyilag képtelen esni. Szerintem elmegy 12060-ig onnan talán egy kis pihi, majd fibó 50 -ig (12200 -ig) még felnézhet. De ha Trump esetleg nyerne akkor szerintem kilövés lesz és új ATH.