Bizonytalan vagyok, mint a DAX!

Eszméletlen!
A daxnak nálam pont itt kellene fordulnia!
Az spnek meg bőven lejjebb!
Sziasztok, jó reggelt!
Ez a vonalas megközelítés sokszor elég jó szokott lenni.
Ma nagyon fontos EKB döntés!!!
13:45 Main Refinancing Rate
xxx% 0.00% 0.00%
A 12.030-ig tartó felfelé korrekciónak most nézem 4 óráson lenne is esélye!
1.) Itt található a Donchian középvonala!
2.) Számozás alapján, ha tegnap volt a "iii" hullám alja, akkor a "iv" hullám általában a "iii" hullám nagyságának a 38.2%-ig mehet fel és az 12.030 környéke.
A "iv" hullám a-b-c hullámból épül fel és így a 11.811 környéki pink kis "a" hullám is jónak tűnne, mert az pont a 23.6%-os fibora esik.
Szóval most már csak az a lényeg, hogy engedik vagy sem a felfelé korrekciót.

Sziasztok, jó reggelt!
Korán reggel éhgyomorra, hogy meg ne rontsa a gyomrunkat egy kis szösszenet a mai DAX mozgás lehetőségeire, ahogyan megálmodtam!
Kulcsfontosságú szint a 11.600!!!
1.) Nézzük először, ha áttöri és engednek egy kis korrekciót felfelé:
Felmehet 11.830-ig! Innen visszajöhetne 11.560-11.600-ig, majd felmehetne akár 12.000-12.030-ig.
Nos ez a longos verzió!
2.) Nézzük a shortos verziót:
Nem tudja áttörni a 11.600-at és elindul lefelé.
Első cél 11.340 környéke. Innen lehetne egy kis felfelé korrekció, majd elindulna lefelé 11.260-ig.
11.260-nál megint fontos szint.
Választhatja, hogy elég az esés és elkezd innen emelkedni.
Ha letöri a 11.260-at, akkor további merülés:
- 11.100
- 11.025!!! ismét fontos szint
- 10.858

KB58!
Háromszög csak a 4. hullámban és csak a "b" hullámokban fordulhat elő.
Ráadásul amit beteszek csak 1 perces hullámok.
Tehát a válasz: nem.
Csak egy 1 perces ék!