Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#864172 Lenthor Előzmény: #864167

Sziasztok, jó reggelt!

Korán reggel éhgyomorra, hogy meg ne rontsa a gyomrunkat egy kis szösszenet a mai DAX mozgás lehetőségeire, ahogyan megálmodtam!

Kulcsfontosságú szint a 11.600!!!

1.) Nézzük először, ha áttöri és engednek egy kis korrekciót felfelé:

Felmehet 11.830-ig! Innen visszajöhetne 11.560-11.600-ig, majd felmehetne akár 12.000-12.030-ig.

Nos ez a longos verzió!

2.) Nézzük a shortos verziót:

Nem tudja áttörni a 11.600-at és elindul lefelé.

Első cél 11.340 környéke. Innen lehetne egy kis felfelé korrekció, majd elindulna lefelé 11.260-ig.

11.260-nál megint fontos szint.

Választhatja, hogy elég az esés és elkezd innen emelkedni.

Ha letöri a 11.260-at, akkor további merülés:

- 11.100

- 11.025!!! ismét fontos szint

- 10.858

https://invst.ly/smq5v



dax

#864158 Lenthor Előzmény: #864157

KB58!

Háromszög csak a 4. hullámban és csak a "b" hullámokban fordulhat elő.

Ráadásul amit beteszek csak 1 perces hullámok.

Tehát a válasz: nem.

Csak egy 1 perces ék!

dax

#864155 Lenthor Előzmény: #864151

Támaszok:

- 11.429-11.391

- 11.341 (161.8%)

- 11.025 Hetes Ichimoku felhő széle

- 10.858 az emelkedés 50%-os fiboja

dax

#864150 Ibiza Előzmény: #864147

szerintem 11500 kis ellenállás neki és megy tovább 250ig 11187nél lesz egy pattanás. Ha 11187en simán átmegy akkor a 11k. megtartja.KIcsit alá karcol.