A 12.030-ig tartó felfelé korrekciónak most nézem 4 óráson lenne is esélye!
1.) Itt található a Donchian középvonala!
2.) Számozás alapján, ha tegnap volt a "iii" hullám alja, akkor a "iv" hullám általában a "iii" hullám nagyságának a 38.2%-ig mehet fel és az 12.030 környéke.
A "iv" hullám a-b-c hullámból épül fel és így a 11.811 környéki pink kis "a" hullám is jónak tűnne, mert az pont a 23.6%-os fibora esik.
Szóval most már csak az a lényeg, hogy engedik vagy sem a felfelé korrekciót.












