
Támaszok:
- 11.429-11.391
- 11.341 (161.8%)
- 11.025 Hetes Ichimoku felhő széle
- 10.858 az emelkedés 50%-os fiboja
Tegnap is éket rajzolgatott, majd írhattam is, hogy eltévesztette az irány, mert letört.
Ma?

szerintem 11500 kis ellenállás neki és megy tovább 250ig 11187nél lesz egy pattanás. Ha 11187en simán átmegy akkor a 11k. megtartja.KIcsit alá karcol.
Ezt értettem eddig is, csak azt nem, hogy miért ezt az idősíkot választottad?
Lenthor, TA hullám elmélet szerint miért gondolod innen még lefelé a DAX-ot? Milyen számozású hullámocskának kellene jönnie?
Dow és SP-t a DAX-al együtt felhúzták és tartják 17:35-ig?
Trükk?
Utána meg az amerikaiak azt csinálnak amit akarnak. Még jó, hogy a DAX-al lehet még kereskedni.