Mert 15 percesen volt az első ellenállás.
Ezt értettem eddig is, csak azt nem, hogy miért ezt az idősíkot választottad?
Lenthor, TA hullám elmélet szerint miért gondolod innen még lefelé a DAX-ot? Milyen számozású hullámocskának kellene jönnie?
Dow és SP-t a DAX-al együtt felhúzták és tartják 17:35-ig?
Trükk?
Utána meg az amerikaiak azt csinálnak amit akarnak. Még jó, hogy a DAX-al lehet még kereskedni.
15 percesen Engulfing gyertya.
Kis felfelé korrekció. 11.580-11.630-ig is mehetnénk, de utána újra lefelé.
