Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Lenthor Előzmény: #864133

Dow és SP-t a DAX-al együtt felhúzták és tartják 17:35-ig?

Trükk?

Utána meg az amerikaiak azt csinálnak amit akarnak. Még jó, hogy a DAX-al lehet még kereskedni.