Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#862888 Lenthor Előzmény: #862886

Mindig ezzel a pénznyomtatással jöttök.

Ha veszik is egyes bajba került cégek papírjait, azt úgy teszik szerintem, hogy elindítják a vételt. A kisbefektetők látják, hogy nincs itt baj és elkezdik venni. Az EKB és a FED már rég kiszállt a vételből és a piac végzi munkáját.

Az EKB és a FED nem spájzolja a megvásárolt részvényeket, hanem amikor a kisbefektetők feltornázzák a cég papírjainak az árát, akkor azokat a piacra öntik.

A pénzből vásárolnak egy újabb bajba került cég papírjait és megy a körforgás!

Az egésznek a költségeit a kisbefektetők viselik.

dax

#862884 Lenthor Előzmény: #862881

Non-Farm Employment Change

1371K1375K1734K

Unemployment Rate

8.4%9.8%10.2%

két jónak mondható adat.

dax

#862879 Lenthor

DAX is érdekes!

Törjük vagy sem az emelkedő csatornát.

Ha nem törjük le, akkor a=c hullám lehetséges.

Ha, letörjük, akkor fontos szabály, hogy:

- a 4. hullám nem jöhet vissza a 2. hullám 100%-ig.

Tehát 12.624 felett fordulnia kell.

https://invst.ly/s0q3j


Dow Jones

#862878 Lenthor

Dow Jones-t meghatározni nem egyszerű!

Első lehetőség, hogy 28.076-al kész a 4. hullám.

Jobb megoldás, hogy lemegy vagy 27.603-ig vagy 27.526-ig a 4. hullám.

A Nasdaq zavar, hogy már előrébb tart!

https://invst.ly/s0pv9



dax

#862871 LBTrade Előzmény: #862870

Jó volt ismét a rajzod!Nem gondoltam volna,hogy még ennyire felmegy.Pedig az indik miatt mehetett még.US100 BB-ből már az űrben volt,várható volt a korrekció.

dax

#862870 Lenthor Előzmény: #862768

Lenthor Előzmény: #862525

Innen 13.007 először 13.313-ig emelkedhetnénk, majd 13.475-ig

https://invst.ly/rxcba

----------------------------------------------------------------------------

Augusztus 25.-én az 5/3-ra 13.475-öt vártam.!

13.460-ig mentünk fel.

Most az 5/4 hullám indulhatott el.

dax

#862866 KB58 Előzmény: #862865

Sziasztok!

Lenthor, majd betennél egy számozott chartot, szintekkel, ami szerinted a legvalószínűbb várható DAX (és S&P?) árfolyam mozgást mutatja?