Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

De30 (GDAXI)

dax

#862866 KB58 Előzmény: #862865

Sziasztok!

Lenthor, majd betennél egy számozott chartot, szintekkel, ami szerinted a legvalószínűbb várható DAX (és S&P?) árfolyam mozgást mutatja?

dax

#862862 Lenthor Előzmény: #862855

Ha 15 percesen visszamegy 12.915 környékére, akkor egy fej-váll is lehet belőle.

Nem megy az Investing, ezért nem tudom berakni.

dax

#862852 Lenthor Előzmény: #862851

13.181-13.197 érdekes lehet.

Le is fordulhat, de ha áttöri, akkor csak vicc volt a tegnapi esés.

dax

#862849 JackOne Előzmény: #862835

Szia Lenthor! Ék alján úgy néz ki konszolidálódik (E pont...?), ha ezt megerősíti, akkor onnan fel a diagonál felső szárához - szerinted? / Szerintetek?

Vix is akkorát ment, hogy a kitörési szintjét vissza kellene tesztelnie - ráadásul III. n.é. zárása lesz - nem gondolom, hogy a nagy esés mostanra és elnökválasztás elöttre időzítenék, de bármi lehet már itt...

dax

#862844 Lenthor Előzmény: #862835

Sziasztok, jó reggelt!

Nagyon bizonytalan a helyzet!

A shortos változat, hogy lemegy a napos ék aljára 12.800, majd 12.700 alá.

Longos változat:

13.070 felett:

- 13.115-13.135 felette

- 13.165-13.181 felette

- 13.220-13.247 - utána 13.320 felé, de majd meglátjuk.

https://invst.ly/s0kby


dax

#862829 Mr. 50% Előzmény: #862828

Ilyen több mint 400 pontos esés után illene felpattania mint egy összenyomott rugónak, de nagyon érezhető az erőtlenség.

dax

#862827 Mr. 50% Előzmény: #862826

Talán megállt az esés. Egy longot 13-nál bekötöttem, remélem hogy első szuszra elmegy 160-180-ig.