Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

De30 (GDAXI)

Dax

#862190 Lenthor Előzmény: #862112

Lenthor

Van egy "denevér" alakzat lehetőségünk is.

Ha, most lemegy kb. 12.250 környékére és onnan fordul felfelé, akkor nőne az alakzat megvalósulásának az esélye.

A célárat " 13.178 környékét" kicsit magasnak tartom, de a 85.4%-os fibo valahol ott van.

https://invst.ly/rntvh

----------------------------------------------------------------

Sziasztok, jó reggelt!

Kellene az a 12.266 csak nem tudom, hogy mi viszi le oda!

https://invst.ly/rp65x


SP500

#862181 Lenthor Előzmény: #862180

ISM Non-Manufacturing PMI

USA: Az ISM beszerzési menedzserek júliusban 58,1 pont. 55 pontot vártak az előző hónap 57,1 pontja után

58.155.057.1

zöld adat!

dax

#862176 LBTrade Előzmény: #862175

Szia!


Először is köszönjük az elemzéseket!

Most nálam is ez a kotta.

Ilyenkor tudok keresni jól ...

Én most csak 12390 - ig látok le.

dax

#862162 jati007 Előzmény: #862161

Köszi az elemzést. Remélem igazad lesz mert akkor jól jövök ki a longokbol. Bár aranyat nézve igazából nem tudom most mennyire tudnak bejönni az elemzések, és nem e csak egy pillanatban dől a teljes kártyavár .

dax

#862161 Lenthor Előzmény: #862160

Sziasztok, jó reggelt!

Szerintem a következőt csinálja a DAX!

Meg volt az 5. hullám felfelé.

Utána jött az a-b-c=W

Most csináljuk az a-b-c=X hullámokat felfelé és

Jön az 1-2-3-4-5=Y lefelé.

Tehát, majd az "Y" hullám megnyúlt öt hullámos fog lenni.

https://invst.ly/rokll