Dax
Lenthor Előzmény: #862111Csak a fantáziám szabadult el! Közel sem biztos, hogy ez lesz.
Abból indultam ki, hogyha láttuk a C/1 alját, akkor fel kellene mennie a C/2 hullámhoz.
Ugye tudjuk, hogy:
A 2. hullám jellemzően az 1. hullám 50%, 61,8%, 76,4% vagy 85,4%-a.
Ebben az estben:

A 2. hullámnak a-b-c hullámokban kellene felmennie.
Van egy "denevér" alakzat lehetőségünk is.
Ha, most lemegy kb. 12.250 környékére és onnan fordul felfelé, akkor nőne az alakzat megvalósulásának az esélye.
A célárat " 13.178 környékét" kicsit magasnak tartom, de a 85.4%-os fibo valahol ott van.

Még egyszer írom ez jelen állapotában csak fantáziálás!