dax
Lenthor Előzmény: #862160Sziasztok, jó reggelt!
Szerintem a következőt csinálja a DAX!
Meg volt az 5. hullám felfelé.
Utána jött az a-b-c=W
Most csináljuk az a-b-c=X hullámokat felfelé és
Jön az 1-2-3-4-5=Y lefelé.
Tehát, majd az "Y" hullám megnyúlt öt hullámos fog lenni.
