Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #862160

Sziasztok, jó reggelt!

Szerintem a következőt csinálja a DAX!

Meg volt az 5. hullám felfelé.

Utána jött az a-b-c=W

Most csináljuk az a-b-c=X hullámokat felfelé és

Jön az 1-2-3-4-5=Y lefelé.

Tehát, majd az "Y" hullám megnyúlt öt hullámos fog lenni.

https://invst.ly/rokll