Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nagyvilág

Leginnovativabb cégek

#861705 Ibiza Előzmény: #861667

itt van az, több helyen láttam. Pl Körút Baross sarok.
1évben 2x eszem hamburgert menüben. ennyi bőven elég.


Leginnovativabb cégek

#861672 matgab Előzmény: #861665

csodálkoztam is , hogy így kikerekedtél a képeken, de így már értem. :-)

Leginnovativabb cégek

#861667 Koffein Előzmény: #861665

ááá értem, akkor csak még ide nem gyűrűzött be ez a mekis újítás :)

adidas nem ment csődbe, csak állami kölcsönt kért, amit már vissza is fizetett...

Leginnovativabb cégek

#861665 Bendeguz Előzmény: #861644

A Meki szerintem baromi jó gyorskajálda lett, főleg Ausztriában, ahol felújították az összes bodegát és lehet pötyögni a terminálon, mindent megnézhetsz, kiválaszthatod, átírhatod. Én utáltam a pultnál rendelni, mert még egy étlapot se találok sose. Így meg alkalmanként egész sokat otthagyunk, mert mindent kipróbálunk, ami új. A saját magadnak összerakható hambi is szenzációs, simán felveszi a versenyt ezekkel a gourmet hambizókkal. Ez nem egy meki reklám, csak számomra hatalmas fejlődést jelentenek ezek.

Adidas mintha csődbe ment volna és a német állam mentette volna ki nemrég. Nem? Nagyon innovatívan lopják a közpénzt.



Leginnovativabb cégek

#861645 TrendMan Előzmény: #861644

Automatizálták a számlázási folyamat egy részét és ezzel eszméletlen munkaidőmegtakarítást tudnak kimutatni.

Ugye Kovács János kisvállalkozónak esélye sincs ilyesmit jól automatizálni, mert nem állít ki (elég) számlát.

-- a mentésére érkező helikopter rotorszele lefújta a fáról, azóta intenzív osztályon van --

#861635 Ibiza Előzmény: #861135

igen, meg ha van nála egy vacak bicsak. Levágja az ernyőt egy darab zsinórral odaköti magát.

twitter hack

#861620 matgab Előzmény: #861608

ja, amire a FED elnöke ráreagált volna, hogy már sokkal korábban meg kellett volna tenni ..:-)