Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nagyvilág

- a feminizmus három törvénye -

#860879 TrendMan Előzmény: #860863

1. A nők és a lányok bátrak és szépek és jók.

2. A hattyúk is szépek és jók, sőt bátrak, kivéve, ha egy karakán menyecskével kerülnek összetűzésbe. Akkor jól móresre lesznek tanítva!

3. A férfiak is jól móresre lesznek tanítva - különösen a fehér férfiak (mert korábban mind gyarmattartók voltak) és mind erőszaktevők ( ha meg nem, akkor milyen szerencsétlenek!) - hiszen bunkók és bizonytalanok, különösen, ha egy nővel vagy egy hattyúval kerülnek konfliktusba.

Jól meg is érdemlik.

Én ma vettem 30 darab hi…

#860801 Kiss Zoltán

Én ma vettem 30 darab hibajavítót, ne, hogy az legyen a következő áldozat! gondoljunk bele, mennyire rasszista, hogy egy fehér csíkkal áthúzzuk az előzőleg fekete színnel írt szöveget!

-- Black Votes Matter --

#860530 matgab Előzmény: #860527

Rendőri túlkapás. És azt meg is érteném, ha azt skandálnák , hogy fuck the police. Mert ugye többször annyi fehéret öltek meg a rendőrök az USA-ban (népességarányosan), mint feketét, annak ellenére, hogy messze több bűncselekményt követnek el a feketék (népességarányosan).

Tehát azt lehet igazából mondani, hogy egy fehérnek egy rendőri akció során sokkal nagyobb esélye van arra, hogy a rendőrök lelőjék, mint a feketéknek. De azért black lives matter...

-- Black Votes Matter --

#860527 TrendMan Előzmény: #860526

A reklám az mindíg ilyen: Csak azt a mosóport említit, amit épp el akar adni, azt is egy furcsa kontextusba helyezi:

Ebben az esetben értsd így:

"Black votes matter"

- A Demokrara Párt --

Egyébként akárhogy álljon is a dolog, a másik ember nyakára akkor sem térdelünk rá.

szeretném felhívni a for…

#860526 matgab Előzmény: #860522

szeretném felhívni a fordítás tévedésére a figyelmet...

Black lives matter, az nem azt jelenti, hogy a fekete életek IS számítanak, hanem azt jelenti, hogy A fekete életek számítanak.

Ami amúgy kibaszottul rasszista mondat. Mert azt jelenti ugye, hogy csak a fekete számít, nem számít sem a fehér, se a sárga, se az indián se az eszkimó.


És mindezt egy drogos kábszeres szívrohamban -valszeg drogok hatására - elhunyt fekete bűnőző miatt!

Milyen kicseszett álszent és rothadó ez a neoliberál-fasiszta amerikai propaganda!?!

-- white lives matter molinó --

#860523 TrendMan Előzmény: #860522

Azért ez kicsit erős, nem gondolod?

A fehéreeek?

Esetleg a fehér nők, de a fehér férfiak?

Hiszen azok mind zsíros gyarmattartó vadbarmok voltak, akik a populáció többi részének kárára tobzódtak az elmúlt 500 évben.

Honnan jutnak eszedbe ilyen csacsiságok?