Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

S&P500

#861474 KB58 Előzmény: #861472

Alapvetően lefelé várnám az indexeket, és lehet, hogy a mai emelkedés csak egy bikacsapda (de már nem vagyok ebben biztos, lehet, hogy még 100-200 pontot fel akarják húzni őket). Mivel lefelé várom, és az ellen longokat így nagyon magasan nyitottam, amikor lefelé fordulni látszott, lezártam őket, hogy nehogy longban ragadjak itt csúcs körül. De úgy látszik korai volt.

Nagyon dühös vagyok magamra, hogy ilyenkor próbálkozok a pozíciókkal, amikor alig mozog az árfolyam és tiszta szívatás minden apró mozgás, ahelyett, hogy reggeltől próbáltam volna kereskedni, amikor elég világosak voltak a támasz és ellenállás szintek.

Most tényleg csak kapkodok.

Úgy néz ki, bejött amit gondoltál, hogy a DAX ma felmegy 12690-12740 körülre.

Ekkora szívatást nem gondoltam volna és elszúrtam a napot.

S&P500

#861472 Lenthor Előzmény: #861471

1.) nyitottam ellen longokat, de most, amikor lefordulni látszott, lezártam őket.

2.) Kezdek shortos szívatást érezni.

Nem értem?

Kezdesz short szívatást érezni és lezárod a longokat?

Nincs egyáltalán elképzelésed, amikor nyitsz, és arra sem, hogy hová szeretnéd, ha eljutna és miért.

Pillanatnyi megérzések mozgatnak és ha pár ponttal nem a Te általad várt irányba megy, akkor már pánikba esel és zárod a pozíciót.

S&P500

#861471 KB58 Előzmény: #861470

Már nem tudom, hogy érdemes lenne-e tartani a shortokat tovább is, akár stop nélkül.

Kezdek shortos szívatást érezni.

S&P500

#861470 KB58 Előzmény: #861469

Amikor átlépte a 3158-at, akkor nyitottam ellen longokat, de most, amikor lefordulni látszott, lezártam őket.

Szép lassan növelem a mínuszom. Megint mindent elszúrok a hezitálással és a kapkodással.

dax

#861457 Lenthor Előzmény: #861456

12.606-nál zártam, ezért is tettem be. Ilyen rövid távokat szoktam a legtöbbet kereskedni.

De, lehet, hogy hamarosan visszanyitom.