dax
Lenthor Előzmény: #861484Sziasztok jó reggelt!
Úgy néz ki, hogy az 5. hullámban vagyunk felfelé!

Az 5. hullám (ha az) akkor nagyítva most így néz ki:
Az 5/1 hullám magasságától (hogy 12.850 vagy 12.912 függ a további értékek)

Ma sem leszek és valószínű, hogy a héten sem.