Jó reggelt!
Köszönöm a chartoka!
Jó reggelt!
Köszönöm a chartoka!
Már az adatok semmit sem jelentenek:
Japán:
Unemployment Rate
| 2.9% | 2.8% | 2.6% |
Prelim Industrial Production m/m
| -8.4% | -5.6% | -9.8% |
Két piros gyertya, erre a Nikkei ment +1.33%-ot
Ha sikerülne letörnie a 12.219-es támaszt, akkor a következő támasz 12.158, majd 12.082 lehetne!

Szerintem a C/3 hullámot elkezdtük és feltételezésem szerint egy öt hullámos (i-ii-iii-iv-v) megnyúlt lehet.
Az "i" hullám kész és most a "ii" hullámban bolyongunk.
A "ii" hullámban már a 61.8%-os fibot 12.332-t már kétszer teljesítettük. (furcsa!)
Felmehetnénk még:
- 12.429 (76.4%-ra) vagy
- 12.488 (85.4%-ra!!!
De, érthetetlen a 61.8% kétszeri elérése az aljról.
Időhúzás és a 61.8%-os fibo elég?

Mi ez a hullám? -nem illik a képbe!
dupla alj -dupla tető?
Már lefelé kellene tartania 11.514-11.537 irányába, erre visszarántották.
Sziasztok, jó reggelt!
Ma havi és negyedéves zárás.
Lehet, hogy még az esés előtt tartják, vagy még fel is húzhatják 12.400/12.429-re vagy 12.475/12.488-ra. Remélem nem.
Nagyon jó, a Concorde cikke-:)..köszi!
"Henryk Sienkiewicz lengyel író leghíresebb regénye a Quo vadis az ókori Róma legkiszámíthatatlanabb császára, az őrült Néró uralkodása idején játszódik. A léhaságra nevelt császár tetteit pillanatnyi szeszélyei befolyásolják, atlétikai és költői babérokra vágyik, miközben megszállottan igyekszik fenntartani népszerűségét." (TRUMP)
...szóval 'hová mész' - igen aktuális.
VIX megint fals kitörés kék hattyúdalát adja elő 1H M200 alatt.
Lehet az évszázad legnagyobb balhéja készül a a"Nagy balhé" c. film alapján.
"Johnny Hooker piti kis tolvaj, aki a társával együtt évek óta jól begyakorolt trükkel fosztogatja a gyanútlan járókelőket a harmincas években. Amikor véletlenül a maffia pénzszállítóját zsebelik ki, ez egyikük életébe kerül. A veszélyben forgó Johnny a befolyásos barátjához, Henry Gondorffhoz menekül. Arra kéri, segítsen neki bosszút állni a barátja gyilkosán. Gondorff és Hooker egy gondosan kidolgozott terv szerint húzza csőbe Doyle Lonnegant, a nagyhatalmú maffiafőnököt. A kolosszális átveréssel nemcsak bosszút állnak rajta, de az utolsó dollárjától is megszabadítják." - 1983 (Paul Newman, Robert Redford) - ezt szabad kitalálni ki(K) lehet...
S&P kitört a csökkenő trendből - nem lenne nagy meglepi, ha 3230 - 3274- 3365- 3441 - be forgatnák - de lehet csak rosszat álmodtam...+ a NQ 10.500 -t továbbra is várom oszt-:)))...vagy látunk egy testes lefordulást nem ilyen sziget fordulós Maci csapdát..
S&P mostani játéka olyan 4 hullám korrekciós szagú inkább mint 2.hullám lenne de ehhez én nem értek, csak megérzés...hogy innen jön egy 5. bef. hullám és shortos kivéreztetés...mire a Robin Hood és csapata el is hiszi soha többet nem kell vissza menniük dolgozni elég ha a segélyt a tőzsdére viszik - és elég hamar annál landolhat az egész halomlóvé aki adta nekik... hát itt nem két legyet ütnének egy csapásra...infláció kizárva.
DE lehet csak péntekig igaz a fogadás-:)
ui. azt nem írom le hogy melyik év melyik hónap, melyik hét péntek-:)
Én is ezt gondolom, usa majd zárásra választ ad.
Bízom benne, hogy fordulunk. Shortok nyíltak, nem szeretném zárni őket!
Őrület, megveszik.
Most arra vagyok kíváncsi, hogy 12.054 környékéről megpróbálkozik-e még a 12.200-al?
------------------------------------------------------
12.200 elérve!
