Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

De30 (GDAXI)

dax

#861380 KB58 Előzmény: #861378

A Demoban DAX-ban és SP két alkalommal, stop nélkül megnyitott shortjaimon 690000 Ft nyereség van. Azért vagyok ideges, mert ezeket nem élesben nyitottam.

dax

#861377 Lenthor Előzmény: #861375

De furcsa! Vártam, hogy lemenjünk a nyakvonalra és hozta is az elvártat. Mégsem kitörő az örömöm!

dax

#861376 TrendMan Előzmény: #861372

A manipuláció mindennapos és Trump eleme a hazugság!

(idézet nem tőlem)

Egyébként a mozgások olyanok, mintha nem az egyes instrumentumok vonatkozásában döntenének a 'befektetők', hanem arról, hogy most betolunk egy csomó pénzt mindenbe, most meg kivesszük a sok pénzt mindenből, most be, most ki ...

dax

#861375 Lenthor Előzmény: #861374

Ilyenkor régebben egyértelmű, hogy az esés folytatódna 12.090 irányába, de valami szemétséget érzek, ezért is nyitottam longot.

dax

#861374 Lenthor Előzmény: #861372

Nyitottam (12.445) longot szűk stoppal- 12.435-

Veszteni nem vesztek, de nekem gyanús ez az egész.

Tartok tőle, hogy a 12.912 környéke nagyon fontos szint és, ha igen, akkor a dörzsöltek felszokták oda vinni, hogy a shortosokra a frászt vigyék!

https://invst.ly/re64s


dax

#861370 KB58 Előzmény: #861368

Csak annyit, hogy 15:30-kor szűk stoppal bátran rá kellett volna nyitnom 5 CFD DAX shortot, az most 1000 EUR lenne. És tényleg így terveztem.

dax

#861367 KB58 Előzmény: #861365

Nagyon nem szeretem magam ilyenkor, amikor ilyen lehetőségeket hagyok ki (de a demom jól fog termelni, hogy szakadjon meg). 15:30 után alig mozgott, elmentem enni valamit, mire visszajöttem a géphez, már bezuhant minden. Pedig erre készültem, nem igazán hittem a felben.

Tiszta ideg vagyok.