Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

De30 (GDAXI)

dax

#861356 matgab Előzmény: #861355

meg amúgy is ki fog derülni, hogy "jaj, rosszul adtak össze és kicsit több volt a munkanélküli"

dax

#861355 matgab Előzmény: #861352

Igen , én is ezt mondtam már 1 hónapja is, hogy ennek a számnak természetes, hogy csökkenie kell.


dax

#861353 KB58 Előzmény: #861324

Ha bátor voltál, jól csináltad.

Én megint nem mertem longot nyitni, csak gondolkodtam rajta, miután 12600 környéke többször megfogta.

Jobban kellett volna arra figyelnem a charton. hogy az 5 percesen az MA200 felett ,aradt az árfolyam.

https://invst.ly/re3gg

dax

#861352 Lenthor Előzmény: #861350

Ha egyre többen vannak munkanélküli ellátáson, persze, hogy csökkennie kell az új munkanélküli ellátásra jelentkezők száma.

Morbid! De!

Ha már mindenki munkanélküli ellátáson lesz, akkor annak kellene majd örülni, hogy már nincs aki jelentkezzen munkanélküli ellátásra?

dax

#861349 Lenthor Előzmény: #861343

14:30 Unemployment Claims

xxxx? 1375K 1427K

Lehet mozgás 8 perc múlva!

----------------------------------------------------

1314K még jó is az adat!

dax

#861348 KB58 Előzmény: #861345

Teljesen helyénvaló lenne a komoly emelkedés. A világ már mennyország kapujában van. Miért is ne emelkedhetne a tőzsde a csillagos égig?

Vagy nem így van?

dax

#861345 Lenthor Előzmény: #861342

Nagyon fontos szint!

12.912

Ha átmegy rajta, akkor az nagyon rossz hír a shortban állóknak!

Komoly emelkedés jöhetne utána.

Nem kívánom én sem!

dax

#861342 KB58 Előzmény: #861340

Rákérdeztem Szarvasvadásznál is, hogy látja a DAX-ot:

KB58 ma, 14:01

Előzmény: #231132 szarvasvadasz

#231136

Szerinted 12700 fölé tud menni a DAX, mielőtt lefelé korrigálna?

szarvasvadasz ma, 14:11

Előzmény: #231136 KB58

#231137

Persze, ha megnézed a linkelt képek közül az órásat, láthatod, hogy óráson ~12800-ig szabad az út. Valamivel fontosabb kérdésnek látom, hogy milyen szinthez kötheted azt, hogy az emelkedés esetleg véget ért? Avagy milyen szint elérése esetén valószínűbb, hogy ha eléri, már inkább lefelé megy tovább. Jelenleg a legkorábbi ilyen korai jelzés értékű szint 12620, ha impulzívan esve éri el. De az még csak korai jelzés.

Elköszöntem, ma már nem leszek/vagyok.


És a linkelt képek: