Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

Amikor bezártak az európ…

#862070 TrendMan

Amikor bezártak az európai piacok, akkor S&P500 csinált egy mélypontot, mintha szabadesésbe váltana, azóta meg csak megy fel, csak megy fel.

AAPL

#862065 Koffein Előzmény: #862064

a G éppen esik 4-5%-ot, de ha átlagoljuk, akkor igen, mennek ezek, mint az őrült... a legdurvább, hogy tavasszal volt almám is és arcom is, de eladtam.. na mindegy ez már a múlt, reméljük trámpli megkeveri a lapokat a jó beszállóért :P

AAPL

#862063 Koffein

jól elszállt az alma +7% és 400 felett ... ki gondolta volna?

tipikus eszem, faszom leszakad szitu...


Kodak

#861955 Bendeguz Előzmény: #861892

elképesztő, márciusi mélypont 1,5$, felment 54$-ig :D

és akkor mi nyifogunk a mészáros rallyk miatt? na ez az igazi mészáros tőzsde! mondjuk itt lemegy a rally 2 nap alatt, a béten meg tart akár egy évig is.

AMD vs INTC

#861777 Koffein
AMD +16%

Intel -16%

de bánom, hogy 2015-16 magasságába nem vettem még 5 környékén... sőt nézegettem 18ban is, hogy venni kéne 10 alatt... most meg átveszi az elsőséget... áááh na mindegy, tanultam belőle..

KO

#861697 Koffein Előzmény: #861696

A KO -nak szerintetek hol kéne lennie? Így is lentebb van, vagy 10%al a január első heti árfolyamszinttől, februári csúcshoz képest 20%al van lentebb... márciusi szakadásba kb 30%ot esett a csúcshoz képest? ez alapján, mi lenne a megfelelő árazás? :)

KO

#861696 matgab Előzmény: #861695

Hátte nem é'ted bazzeg? Rosszabbat várt ennél is a piac!

Csak azt nem értem, hogy ha ennyire rossz eredményt vár a piac, akkor miért van/volt még ott az árfolyama, ahol...

KO

#861695 Fornit

" A keddi piacnyitás előtt tette közzé legfrissebb számait a Coca-Cola, a társaság június 26-ával záruló második negyedévének bevétele 28 százalékkal 7,15 milliárd dollárra csökkent, miután a vállalat üdítői iránti keresletet visszavetette többek között az éttermek és a mozik bezárása is, a koronavírus-járvány közepette. A cég nettó eredménye 32 százalékkal 1,77 milliárd dollárra csökkent a második negyedévben."

Erre +3,4%-on.

https://www.portfolio.hu/uzlet/20200721/nagy-vissz...

SPCE

#861693 matgab Előzmény: #861634

néztem mi a fene lehet a

Caesars Entertainment Corporation (CZR)

-tel, hogy +220%-on van, de kiderült, hogy csak egy reverse split lehet az ügy mögött...

Lemonade IPO

#861146 Bendeguz Előzmény: #861145

nem kéne ennek a témának egy topic itt az oldalon? szerintem vagyunk elegen, hogy kifundáljuk, miben lehet hype :)

Lemonade IPO

#861145 Koffein Előzmény: #861144

nem klasszikus biztosító, ahogy néztem, a technológia adta lehetőségeket maximálisan kihasználják, semmi értékesítő, csak robot, alkalmazással tudsz biztosítást kötni... ilyen fintech szerű cég akar lenni... hát igen, kérdés, hogy mennyire tud felnőni, mert ilyet már a nagyok is tudnak... erre cuppantak rá spekik, minden ami online az megy...

nemrég a Vroom ment tőzsdére, online értékesít használt autókat, 22$ volt az ipo ár, majd amikor debütált 40ről indult, most már 60...

Lemonade IPO

#861144 Bendeguz Előzmény: #861142

Nem értek az IPO-khoz, pláne nem tudtam volna előre, hogy egy limonádé nevű biztosító cég (az egymilliomodik ugyanolyan) ekkora biznisz. Vagy ezeket lehet előre okoskodni?