Regisztráció Elfelejtett jelszó

Ingatlan

https://www.portfolio.hu/ingatlan/20210611/egymas-kezebol-csavarjak-ki-a-kinai-gigaholding-cegei-a-vaci-uti-irodahazat-487656

#874037 TrendMan

Az oroszok lehet, hogy a spájzban vannak, de a kínaiak közben már az ablakban és az ajtóban is:


vásárlás vs építkezés

#867889 Moogii Előzmény: #867881

Igen, nagyon jó, ha saját házad van, de csak jövedelmű emberek engedhetik meg maguknak, a többiek csak izzadsággal, de egy konkrét kérdés jobb, ha jelzálogot kötnek vagy házat bérelnek?

-- lakás értékbecslés à la online --

#865728 matgab Előzmény: #865714

én sem adnám el annyiért a lakásom, amennyire ez taksálja.

Ez csak egy nagyon hozzávetőleges becslés, se fél szobát nem lehet beírni, se sok minden mást. A fűtést be lehet állítani, holott szerintem annak nincs akkora szerepe egy lakás árának meghatározásában, mint a lakás adottságai, szobák elrendezése vagy a lokáció vagy a panoráma.

Vagy nincs , tényleg bev…

#856616 Röné Előzmény: #856561

Vagy nincs , tényleg bevezetik h év végéig szünetltetik a hitel visszafizetéseket ? Ez nagy segítség az embereknek, hitele már kevés embernek nincs....



minden mindennel összefü…

#856563 Ibiza Előzmény: #856455

minden mindennel összefügg. a válság az válság, ingatlan sem marad ki. Mato nem véletlenül adott magas kamatot a forint betétekre, majd olcsó Forinttal kifizeti.

Láttam egy fekete gyerek…

#856561 Ibiza

Láttam egy fekete gyereket, magas áron vette ingatlanokat és még közel 30%ot ráköltött. Angliából jött, ha nem a kábítószerből finanszírozta hanem hitelből akkor most szopóágon van.

Budapest minden redze il…

#856455 Röné Előzmény: #856423

Budapest minden redze illetve Godollo, Erd , meg a tobbi. Paty , etyek... ( kozben eszembe jutott mik vannak arrafele ) es Gyor, Sopron. Balaton kornyeke es Debrecen . Na ezekrol kellene valakinek informalnia engem :)

Nem írtad hol, de pl. BP…

#856423 Ddavid Előzmény: #856383

Nem írtad hol, de pl. BP belvárosában intenzívebb lesz a csökkenés, mert a piacra öntik a befektetési lakásokat majd. A családi házas övezetben meg kiülik a bukót és nem lesz kínálat, de kereslet sem annyira. Így a 20-30% reális lehet, de az régiótól/városrésztől függ.

sziasztokA Coronavirus e…

#856383 Röné

sziasztok

A Coronavirus es a gazdasagi hanyatlas miatt elkeozelheto, h fognak csokkenni az ingatlan arak ? Ha igen, mikor es mennyit ?

Kosziii :)

Bérleti díjak és lakásárak az EU-ban

#853824 TrendMan Előzmény: #853822

Gondolom vidéki kisvárosban vagy plane falun viszont kevesebb volt a növekedés vagy akár stagnált.

Lehet, ezt is bennfoglalták a kalkulációba?

Bérleti díjak és lakásárak az EU-ban

#853822 Fornit Előzmény: #853821

A grafikon szerint a hazai ingatlanárak és bérleti díjak 60-70%-ot nőttek 2007 óta. Nem tudom mi alapján számoltak, de a 7-8 milliós panel ma 24, a 40 ezres albérlet meg 100-130 ezer.

Hello! Nem tudom ki mely…

#852378 Bendeguz

Hello! Nem tudom ki melyik ingatlanos topicot olvassa, beírom inkább mindbe :)
Van valakinek tapasztalata osztrák ingatlan eladással?